Jaka huśtawka dla ptaków?

Jaka huśtawka dla ptaków?

Zdecydowałeś się zakupić np. papugi? W takim razie musisz odpowiednio wyposażyć ich klatkę. Jednym z produktów, który koniecznie musi znaleźć się w takiej przestrzeni, jest huśtawka.

Specjaliści nie mają wątpliwości, że papużki to ptaki, które nie powinny znajdować się w klatce same – najlepiej, abyś od razu zdecydował się na parę. Jeżeli nie jest to możliwe, musisz pamiętać, aby zagwarantować posiadanej papużce rozrywkę. Dobrym pomysłem jest wyposażenie klatki w co najmniej jedną huśtawkę.

Jaką huśtawkę dla papużki wybrać?

Jeżeli chodzi o huśtawki dla papużek, to możesz wybierać w naprawdę szerokim asortymencie. Dobrze, aby huśtawka była w wyposażona w dodatkowe akcesoria, np. sznurki czy koraliki. Takie elementy mogą zaciekawić papużkę i sprawić, że będzie ona bawiła się. Niektóre klatki są już wyposażone w takie akcesoria – zdecyduj zatem, czy będzie we własnym zakresie doposażał klatkę, czy też skorzystać z gotowych rozwiązań.

Huśtawka dla papużki – ile to kosztuje?

Decydując się na papużki, musisz mieć świadomość, że wydasz sporą kwotą na wyposażenie klatki. Z drugiej jednak strony pamiętaj, że akurat huśtawki nie są produktami szczególnie drogimi. Ciekawe modele możesz zakupić już za ok. 10 zł. Z tego też względu nie warto z nich rezygnować – papużka z pewnością będzie zadowolona, mogą bawić się na takiej.

Oto, zakup jakich huśtawek proponujemy tobie, jako właścicielowi papużek: